סיור טעימות בשוק מחנה יהודה

ירושלים הינה אחד מהמקומות המרתקים והמיוחדים ביותר בעולם. היא מציעה חוויה דתית, רוחנית, הרפתקאות בעיר העתיקה ומגוון אפשרויות בידור בחלקיה המודרניים. אחת מהחוויות הללו היא סיור טעימות בשוק מחנה יהודה. במהלך הסיור נדבר על בניית השוק והתפתחותו, דמויות השוק המעניינות, המשפחות המפורסמות והחנויות המיתולוגיות אשר צמחו בשוק. במהלך הסיור הקולינרי בשוק מחנה יהודה הססגוני נעבור ונטעם מהדוכנים המעניינים ביותר בשוק, נפגוש את הסוחרים ונאזין לסיפוריהם המשעשעים אשר הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מההווי הצבעוני של שוק מחנה יהודה כיום.

סיור הטעימות שלנו בשוק מחנה יהודה מלא בצבעים ריחות וטעמים מיוחדים ומביא אליכם את השוק כפי שהוא באותנטיות המורכבת מפסיפס שלם של סוחרים, בסטות, אטליזים, גלריות ומסעדות שרק שוק מחנה יהודה יכול להציע במתחם אחד. במהלך הסיור נוכל לבקר בשכונת נחלאות הצמודה לשוק ונצעד בעקבות בורות המים והתנור השכונתי. נספר על “שער העלייה” לירושלים שכינס בתוכו את ההווי השכונתי שעדיין הינו חלק בלתי נפרד מהשוק. נבצע אתנחתא קלה תחת עץ התות המפורסם משירו המוכר של יוסי בנאי.

הסיור כולל טעימות קלות:

תכירו ותטעמו מדוכנו של איש האתרוגים – המתמחה במשקאות הפלא, תבקרו במפעל הטחינה של השוק, המייצר חלבה ביתית וטחינה אורגנית, תבקרו בחנויות תבלינים מסורתיות, ותטעמו חלות חמות במאפיות ייחודיות.